150₺ ve Üzeri Alışverilerde Kargo Ücretsiz *

Yazı Tahtası

Filtre Konumu

Yazı tahtası alanında TutturX ailesi olarak tutunma özellikli ürünlerin satışını gerçekleştiriyoruz. Yazı tahtalarımız Duvara, Cama, tahtaya mıknatıs gibi tutunur. Bant ve Yapışkan gibi ürünlere gerek kalmaz. Manyetik yazı tahtası olarak ta bilinen ürünlerimiz sarı, yeşil, kırmızı, mavi, siyah, turuncu, mavi, beyaz, şeffaf, elakin, kareli, porteli olmak üzere bir çok modeli vardır. Yazı tahtası fiyatlarımız ürünlerin boyutlarına göre değişiklik göstermektedir. Ürünlerimiz yaz-sil özelliklidir. Sök-tak yaptıkça tutunma özelliği azalır. Ürünlerimizi ev, okul, dershane, ofis ve işletmelerde kullanabilirsiniz.

Yazı Tahtası Kullanım Alanları

Üretimini yapmış olduğumuz yazı tahtalarımız ev, okul, dershane, ofis ve işletmelerde tercih edilmektedir. Pandemi sürecinde eğitimin online olması sebebiyle değerli öğretmenlerimiz online dersleri daha iyi anlatabilmek için ürünlerimizi evlerinde çok sık tercih etmeye başladılar. Yazı tahtası ürünlerimiz kullanım bakımından incelendiğinde şu an en çok evlerde kullanılmaktadır.

Yazı Tahtası Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Yazı tahtalarımız duvara, cama, tahtaya tutunan ürünlerdir. Duvarların alçıpan veya düz olması durumunda bütün ürünlerimiz kullanım için idealdir. Kalın yazı tahtaları olan sarı, kırmızı, mavi, yeşil, turuncu, siyah tahtalarımız tırtıklı duvarlarda tutunmaz. Sabit kullanımlar için uygun olduğundan duvarınız eğer ki tırtıklı ise beyaz ve şeffaf yazı tahtası ürünlerimizi tercih etmek gerekir.

Yazı Tahtası Çeşitleri

Yazı tahtası çeşitlerimiz şunlardır:

Beyaz ve şeffaf yazı tahtalarımızın A4 kalınlığındadır ve kutu adeti olarak 2 tanedir. Boyutları isteğinize göre kesilmektedir. Sarı, siyah, yeşil, kırmızı, mavi, siyah, kalın beyaz ve kalın şeffaf standart boy 70X100 cm dir.

Manyetik Yazı Tahtası

Yazı tahtalarımız tutunma özellikli olduğundan mıknatıs gibi duvara, cama, tahtaya tutunduğundan manyetik yazı tahtası adı ile bilinmektedir. Statik mantığıyla tutunan ürünlerimiz sök-tak yaptıkça yükler duvar üzerinden boşalacağı için her sök-takta mıknatıs özelliğini (manyetik) yavaş yavaş kaybeder.

Yazı Tahtası Fiyatları

Çeşitli modellerde ve boyutlarda bulunan yazı tahtalarımızın fiyatları değişiklik göstermektedir. Bu fiyatlar boyutlara ve modellere göre değişmektedir. Bazı modellerin birkaç boyutu bulunmaktadır ve fiyatlar boyutlara göre artış göstermektedir. Özel amaçlı kullanım için üretilen tahtalarımızın fiyatları da oldukça uygundur. Yazı tahtası siparişlerinde yanında çeşitli kalem ve tebeşirler hediye edilebilmekte ve bu yönden de tasarruf edilebilmektedir. Tahtaların bir diğer avantajı da bazılarının çift taraflı kullanılabiliyor oluşudur. Çeşitli alanlarda kullanılabilecek olan tüm tahta modellerimiz çok uygun fiyatlar ile sizlere sunulmaktadır. Sabit kullanım ile birlikte uzun süre oldukları yerde kullanabilir ve yaz- sil şeklinde kullanabilirsiniz. Kuru ürünler ile sildiğiniz ve sök- tak yapmadığınız takdirde herhangi bir bozulma meydana gelmeyecektir.

Yazı Tahtalarının Faydaları Nelerdir? Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Tahtalarımız son teknoloji olan manyetik tahta anlayışı ile kullanılıyorlar. Bu tahtalar duvarlarınıza ya da kullanacağınız zemine zarar vermiyorlar. Ayrıca kuru ürünler ile kolayca yazılıp silinebiliyorlar. Birçok çeşidimiz bulunduğu için ister müzik ister eğitim ister estetik ister çalışma alanlarında farklı farklı tercih edilebiliyorlar. Çeşitli boyutlara sahipler ve kullanılacak alana göre alınabiliyorlar. Yanlarında verilen kalem, tebeşir, bant gibi hediyeler ile daha kullanışlı bir hale geliyorlar. Yazı tahtası çeşitleri içerisinde bulunan şeffaf ve renkli tahtalar ile de bulundukları yere şık bir hava katabiliyorlar. Aynı zamanda çok kullanışlı ve pratik ürünler oldukları için çok sık tercih edilebiliyorlar. Piyasada ofis ürünleri açısından hızlı bir şekilde kaliteli ürünleri sizler ile buluşturuyoruz. Tahtalarımız uzun ömürlü kullanıma açıktır ve çoğu yüzeye tutunabilirler. Elakin tahtalar ve porteli tahtalar gibi özel amaçlı tahtalar çeşitli eğitim kurumlarında ve eğitim amaçlayan ofis, bürolarda kullanılabilirler. Kalın yapılı tahtaların ise düz zeminlerde kullanılması gerekmektedir.

Yazı Tahtaları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

En çok sorulan soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

Yazı Tahtalarının Ömrü Ne Kadardır?

Kullanım talimatlarına uygun olarak kullanılan tahtalarımızın ömrü 9 aydır. Yanlış kullanım sonucunda ürünlerimiz tutunma özelliğini kaybedebilir. Yazı tahtalarımızda kesinlikle ıslak mendil kullanarak silme işlemi yapılmamalıdır. Sök-tak yapmak tahtalarımızın manyetik özelliğini yok edeceğinden sök-tak yapılmamalı ve sabit kullanılmalıdır.

Yazı Tahtam Manyetik Özelliğini Kaybederse Ne Yapmalıyım?

Yazı tahtalarımız kullanım talimatlarına uymadan kullanıldığında manyetik ya da mıknatıs özelliğini kaybeder. Bu tür durumlarda duvara zarar vermeyen çift taraflı bantlar kullanılabilir. Yada evde yünlü bir elbise tahtanın üzerine getirilerek hızlı bir şekilde kenarlardan iterek manyetizma kazandırılabilir.

Hangi Yazı Tahtası Kalemlerini Kullanmalıyım?

Alkol oranı yüksek olan her türlü beyaz yazı tahta kalemi kullanılabilir. Alkol oranı düşük olan kalemler kullanıldığında silinme işlemi zor olacağından adi kalemler kullanılmamalıdır.

Yazı Tahtası İçin Silgi Almalı mıyım?

Yazı tahtalarımız normal selpak ile silinebildiğinden silgi almanıza gerek yoktur. Islak selpak kullanılmadığı takdirde herhangi bir sorunla karşılaşmassınız.

Devamını Göster
sepete eklendi:
Çıkış yapmak